Привітання Голови Служби зовнішньої розвідки України з нагоди 70-річчя Перемоги над нацизмом у Європі

Шановні колеги та  ветерани!

Сьогодні ми разом з усім українським народом та прогресивним людством  відзначаємо 70-річчя Перемоги над нацизмом  у Європі! Ця світла та по-справжньому  свята дата символізує не тільки перемогу цивілізованого людства над дикістю нацистських кіл, а й нагадує нам про те, яких величезних зусиль треба було докласти сотням мільйонів людей для того, щоб здобути право на державний  суверенітет, територіальну цілісність та національну ідентичність.

Віддаючи належну пошану загиблим героям та ветеранам Другої світової війни, ми схиляємо голови перед всіма, хто мужньо і самовіддано боровся з фашизмом та переміг в цій страшній війні. Багато вояків та мирних людей загинуло, але їхні діти отримали можливість щасливо жити  у вільній та демократичній Європі.

Дуже символічним є те, що в ці святкові травневі дні  українці одночасно відзначають 70-ту річницю Перемоги над нацизмом у Європі, День пам’яті та примирення, День Перемоги. Це свідчення толерантності та миролюбності нашого народу, його високої культури та добрих традицій. Ми були, є і завжди будемо європейцями, яким властиві такі риси –  і по крові, і по духу!

На жаль, сьогодні Україна зіткнулася з підступним ворогом, який безжалісно руйнує схід нашої країни. Впевнений, що  кожний співробітник нашої Служби чітко розуміє свою особисту відповідальності за доручену йому ділянку роботи. Розуміє, що від нього особисто та від нас усіх разом залежить достовірність наданої вищому керівництву держави інформації і, врешті-решт, прийняття правильних тактичних та стратегічних рішень.

70 років тому перемога над ворогом не давалась легко. Непросто перемогти ворога й сьогодні. Але перемога буде за нами!

Дорогі ветерани, від щирого серця  бажаю Вам міцного здоров’я та  ще багато років щасливого життя поруч з рідними та близькими Вам людьми!

Шановні співробітники Служби зовнішньої  розвідки України, нам є з кого брати приклад – ми нащадки героїв-переможців! Докладемо ж усіх зусиль для захисту незалежності нашої Держави!

Слава Героям!

 

Голова СЗР України                                                                                                                                                                 Гвоздь В.І.


««««