НОВИНИ

singleNews

Саміт миру та участь глобальних лідерів здатні повернути повну дієвість Статуту ООН і повний захист кожній нації – звернення Президента

Хочу зараз окремо подякувати Швеції та пану Прем’єр-міністру Крістерссону особисто за сьогоднішнє нове рішення про довгострокову підтримку нашої держави, наших людей протягом наступних трьох років. Загальний обсяг – 7 мільярдів доларів. Це дійсно відчутно і зміцнить не лише нас, не лише Україну, а й увесь європейський периметр від Балтики до Чорного моря. Всюди, де російські божевільні можуть спробувати переглянути кордони на землі або на морі.
5/23/2024
singleNews

Усі партнери повністю поінформовані щодо актуальних потреб і реальної фронтової ситуації – звернення Президента

Я вдячний Німеччині за розуміння того, як важливо, щоб уже в червні в нас був реальний результат – фактичний початок перемовин щодо вступу України у Євросоюз. Все зараз максимально поєднане: і безпекові питання, і наші оборонні можливості – не тільки України, але й усієї Європи, – і дипломатична робота, і економічна стійкість України.
5/22/2024
singleNews

Ворог поширює фейкову заяву міністерки іноземних справ Німеччини про «здачу України»

Ворог поширює фейкову заяву про «здачу України»
5/21/2024
singleNews

Саміт буде справді глобальним, будуть представлені лідери з усіх континентів – звернення Президента

І важливо, що вже фактично підготовлені кілька нових безпекових угод із державами Європи, іще кілька угод із нашими партнерами зараз – на стадії узгодження конкретних деталей. І найближчим часом посилимо цю нову безпекову архітектуру для нашої країни. Будуть підписані нові угоди. Крок за кроком ми створюємо нові опори для міжнародного порядку, заснованого на правилах.
5/21/2024
singleNews

Імперські апетити рф сягають далеко за межі Європейського континенту – ISW

Імперські апетити рф сягають далеко за межі Європейського континенту
5/20/2024
singleNews

Окупант не досягає свого завдання – розтягнути наші сили та цим послабити Україну – звернення Президента

Результати цих днів – усього тижня – ми маємо більш міцні позиції на Харківщині. П’ятдесят сьома бригада, Вісімдесят друга бригада ДШВ – дякую вам, воїни! І при цьому наші сили достатньо ефективно знищують окупанта на Донецьких напрямках – зокрема, в районах міста Часів Яр та інших.
5/20/2024
singleNews

Усюди, де складно, наші сили дають гідну відсіч окупанту — звернення Президента України

Сьогодні, вшановуючи памʼять жертв депортації кримських татар і засуджуючи тепер російське знущання над Кримом, ми відчуваємо, ми знаємо, що російське зло не є і не буде всесильним. Час окупанта на нашій землі обмежений, і його вигнання неминуче й залежить від того, як ми всі чинимо опір, як ми всі стараємось, щоб обʼєднати світ, і як сам світ налаштований – налаштований на захист людяності та життя.
5/19/2024
singleNews

Наша енергетика втратила суттєву частину генерації, знову є потреба у раціональному споживанні електрики – звернення Президента

Потрібен час на відновлення. Потрібно багато зусиль для подальшої розбудови енергетики – нової енергетики, яка буде здатна працювати попри загрози російського терору. Тому зараз знову є потреба у дуже раціональному, продуманому споживанні електрики.
5/18/2024
singleNews

Вдалося додати впевненості напрямку Вовчанська, але російські обстріли не припиняються, загрози є – звернення Президента

Провів у Харкові засідання Ставки: Головком, командувачі за напрямками, керівники сектору безпеки – ГУР, Служба зовнішньої розвідки, СБУ, Державна прикордонна служба, МВС, керівники Харківської області. Наші контрударні дії тривають – тривають і в інших районах у прикордонні Харківщини.
5/17/2024
singleNews

За цей день нашим Силам оборони та безпеки вдалося частково стабілізувати ситуацію – звернення Президента

Окупанта, який зайшов на Харківщину, всіма засобами знищують. Артилерія, дрони, наша піхота достатньо влучно працюють. Дякую кожному й кожній, хто зараз на позиціях. Так само увага – усім іншим напрямкам. Особливо Донеччина – Покровський напрямок, також Куп’янський напрямок на Харківщині.
5/16/2024