ДИТЯЧА СТОРІНКА

singleNews

Історії про розвідників. Козацька самопожертва

Щойно полки запорожців наблизилися, Галаган подався розшукувати Хмельницького. Інформація про розташування та чисельність польських військ, яку він повідав, виявилася дуже доречною. Усі зрозуміли, що сил замало, щоб сходу штурмувати польські укріплення. На козацькій раді довго обговорювали, як бути у цій ситуації. Зрештою вирішили діяти хитрістю і заманити поляків у пастку.
5/21/2021
singleNews

Історії про розвідників. Камергер Яна Казимира

Одержавши таємне послання із Запорожжя, Василь Верещака перечитував його і довго розмірковував. Звістка від Богдана Хмельницького навернула його на спогади про рідну землю. На прощання посланець сказав, що три дні чекатиме на відповідь. Хмельницький прохав повідати про наміри сейму стосовно повстанців.
4/5/2021
singleNews

Що говорять «танцюючі чоловічки»?

Перші десять із вас, хто розгадає шифровку і надішле правильну відповідь на електронну пошту СЗРУ, будуть вписані в літопис «Дитячої сторінки».
2/9/2021
singleNews

Історії про розвідників: Сторожа на Савур-могилі

За сигналом тривоги козаки зібрали військо, відбили напад супротивника, а на місці загибелі побратимів насипали шапками могилу, яку відтоді почали називати Савур-могилою.
2/8/2021
singleNews

Перевір свої здібності

Знайди відмінності в малюнках всесвітньо відомого художника.
12/28/2020
singleNews

Доступно про роботу в розвідці

Ви нас запитали – ми вам відповіли
12/28/2020
singleNews

Твоє перше знайомство з розвідкою

Шановний друже! Цю сторінку ми створили спеціально для тебе.
12/24/2020
singleNews

Історії про розвідників: Через печенізький табір

Комонна рать печенігів щільно стояла навкруг Київ-града – сила-силенна гостроверхих веж. Ніхто досі не бачив такої кількості. Скільки зір сягав – одні вежі та кінські табуни. Вночі ця картина мала ще зловісніший вигляд: скрізь палали сотні багать, іржали коні, степовики смажили м’ясо, сміялися й співали диких пісень.
12/19/2020